В бібліотеці ліцею були влаштовані книжкові тематичні виставки та було проведено годину скорботи до дня вшанування пам'яті героїв загарбницької російсько - української війни.
Блог 7-А класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Галата Людмила Володимирівна
В бібліотеці ліцею були влаштовані книжкові тематичні виставки та було проведено годину скорботи до дня вшанування пам'яті героїв загарбницької російсько - української війни.
Чим булінг відрізняється від конфлікту. “Коло” булінгу. Моделі поведінки під час булінгу. Що таке кібербулінг і як від нього захиститися?
Булінг — це систематичні, повторювані напади на одну й ту саму дитину, приниження її психологічно чи фізично.
Конфлікт — це зіткнення інтересів, суперечка.
Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.
https://www.unicef.org/ukraine/cyberbulling
Якщо ви переживаєте за свою безпеку або за щось, що трапилося з вами в Інтернеті, терміново поговоріть з дорослим, якому ви довіряєте. Або зверніться за підтримкою на гарячу лінію допомоги дітям та молоді. На таку лінію можна зателефонувати безкоштовно та поговорити, не називаючи свого імені.
Учениця нашого класу Лаврентієва Софія підготувала малюнок та взяла участь у виставці "Війна очима дітей", що приурочена до 2ї річниці війни.
Головну мету виховання дітей у родині становить всебічний розвиток особистості, що сполучає в собі духовне багатство, моральну чистоту й фізичну досконалість. Досягнення цієї мети включає здійснення таких завдань, як фізичне, розумове, моральне, трудове, естетичне виховання. У сімейному вихованні важливе місце займає турбота про здоров'я дитини, її фізична підготовка, загартовування, розвиток сили, спритності, швидкості, витривалості. Здорова, фізично розвита людина здатна більш успішно займатися розумовою й фізичною працею, у неї звичайно гарний, бадьорий настрій, і вона, як правило, доброзичлива до навколишніх, готова прийти на поміч, гостріше сприймає красу й сама прагне все робити красиво.
Майбутнє належить тільки дітям!
Робіть усе, щоб дитинство й майбутнє наших дітей були прекрасними!
Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті - національний символ українців часів визвольних змагань. Тризуб має тисячолітню історію, починаючи з князівського роду Рюриковичів. Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український Тризуб уособлює для нас зв'язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.
Сьогодні ми вчились розпізнавати конфлікти та запобігати насильницьким конфліктам. Обговорили, які конфлікти найчастіше виникають у школі та вдома. Ознайомились з стилями поведінки в конфлікті та ненасильницькими шляхами розв’язання конфліктів: діалог, коло порозуміння, медіація тощо.